bw-logo

Tacikistan Nakliye

Lokasyonlarımız

Tacikistan Nakliye

Tacikistan Nakliye Hizmeti Hangi Araçlarla Verilmektedir?

Yıllardır lojistik sektöründe çalışarak deneyim kazanmış olan uzman personeller ile birlikte çalışmalarını sürdüren Doğuyar Transport firması sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Müşterilerle kalıcı ilişkiler kurarak uzun vadeli çalışan firma sayesinde en kısa sürede istediğiniz adrese yükünüzü teslim edebilirsiniz. Geniş araç filosuna sahip olan firma sayesinde istediğiniz miktardaki yükü istediğiniz adrese kısa sürede ulaştırabilirsiniz. C2 tır yük taşıma yetki belgesine sahip olan araçlarla taşımacılık hizmeti yapılmaktadır. Farklı uzunluk ve genişliklere sahip olan araçlar taşınacak malın özelliğine göre belirlenir. Tacikistan Tır Şirketleri konusunda standartlarından taviz vermeyen yönetim ve hizmet anlayışı ile ürünlerinizi CMR sigortası teminatı altında güven ile taşımaktadır. Tekstil ürünlerinde askılı araçlar kullanılırken sarsılmayan araçlarda ise kırılacak eşya taşınmaktadır. Yükünüz tıra yüklenirken ve tırdan boşaltılırken ya da yolculuk esnasında oluşabilecek hasarlara karşı CMR sigortası yapan firma malınızı teminat altına almanızı sağlamaktadır. Tacikistan nakliye ve ağır yük taşıma konusunda öncü olan firma sayesinde sorunsuzca nakliye hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Tacikistan ile Ülkemizin Çalıştığı İller

Haftanın belirli günlerinde Tacikistan'a yük taşıyan Doğuyar Transport firması sayesinde istediğiniz yükü tam adresine ulaştırabilirsiniz. Farklı araçlarla ve deneyimli ekibiyle çalışan firma yükünüzü teslim ettiğinde size hemen bildirecektir. ayrıca şirketimiz tacikistan frigo yapmaktadır ve tataristan Parsiyel Tacikistan nakliye yapılan iller arasında Duşanbe, Kulob, Panj, Şurap, Kofarnihan, İsfara, Khujand, tataristan, Parkhar, Şaartuz ve Qurghonteppa yer alır. Ülkemizden Tacikistan ile anlaşma yaparak uzun soluklu çalıştığı iller ise İzmir, Mersin, İstanbul, Konya, Karaman, Trabzon, Kayseri, Gaziantep, Adana, Ankara, Aksaray, eskşehir, Çorum, Eskişehir ve Manisa illeri yer alır.

Kendi öz varlığımız olan araçlarla Tacikistan nakliye , Tacikistan taşıma, Tacikistan lojistik,Tacikistan Parsiyel, Birleşik Devletler Topluluğu, Türk Cumhuriyetleri , Ortadogu ülkelerine, Avrupaya ve yurtiçi pazara taşımacılık hizmetleri gerçekleştirmektedir. Hizmete sunacağımız araçlarımız ithalatçı ve ihracatçıların taleplerine cevap verebilecek donanıma sahip olup,hasarlarını teminat altına alabilmek için , taşımalarımızın tamamı CMR sigortası ile nakliye sigortası kapsaminda yapılmaktadır. Tacikistan karayolu taşımacılığı, Tacikistan nakliye , Tacikistan taşıma, Tacikistan lojistik,Tacikistan Parsiyel hizmetinde uzman kadromuz size bir telefon kadar yakın.

TACİKİSTAN BAŞLICA BÖLGELER:

AChkalov, Chorku, Dangara, Dushanbe, Farkhor, Hisor, Isfara, Khorug, Khujand, Kofarnihon, Konibodom, Kulob, Leninskiy, Nurak, Panjakent, Qurgonteppa, Tursunzoda, Uroteppa, Vose

  • Standart araç : Tenteli standart araçlarımız 2.50 x 13.60 x 2.70 ölçülerinde
  • Mega :Hacim gerektiren yükleriniz 2.50 x 13.60 x 3.15 (En x Boy x Yükseklik) ölçülerinde hacmi 105 m3'e kadar yükselebilen araçlara sahibiz.
  • SalkasaDorse : Gabari Dışı nakliyede kullanılmak üzere Açık dorselerimiz bulunmaktadır.
  • Lowbed : Ağır Taşımalarda kullanılmak üzere 3, 4, 6 ve 8 dingilli Lowbedlere sahibiz.
  • Frigo araç : Soğutucu özelliği taşıyan araçlarımızla hizmet vermekteyiz.
  • Expres Kamyon :2.50 x 7.60 x 2.80 ölçülerinde 50 M3 hacimle 12 ton kapasite ile expres servis imkanı sunuyoruz.