bw-logo

Ekspress ve Parsiyel Taşımacılık

Hizmetlerimiz

Ekspres Taşımacılık

Express Servis

Karatasşoğulları Nakliyat olarak hava kargosu sıkıntısı çeken Asya bölgesine Express araçlarımız ile bu sıkıntıyı ortadan kaldırmaktayız. 12 ton ağırlığında 50m3 hacminde olan malzemelerinizi Azerbaycan ve İran'a 2, Türkmenistan Aşbaabat'a da 4 günde teslim etmekteyiz.

Doğuyar Transport olarak müşterilerimize kara yolu için gereken bütün araç ve ekipmanlarasahibiz. Filomuzda 26 Çekici, 26 standart Treyler, 6 Mega Treyler, 5 Salkasa Treyler, 3 Lowbed, 2 Frigofrik Treyler, 4 Ekspres kamyon bulunmaktadır. Karayolunda değerli müşterilerimiz için filomuzda hazır bulunan araçlarımız aşağıda bilginize sunulmuştur;

Parsiyel Taşımacılık

Küçük miktarlı ürünlerden büyük yükleme partileri oluşturularak ölçek tasarrufu sağlanan parsiyel araç taşımacılığı; çıkış günlerinin sıklığı nedeniyle komple taşımacılığa göre daha esnektir. Geniş hizmet ağı sayesinde, önceden belirlenmiş zaman aralıklarına uygun teslimatlar gerçekleştirilmektedir. Ansport Lojistik, askılı, kapalı kasa, frigo, çift katlı treylerler; tenteli, kapalı kasa, frigo konteynerler ile farklı ekipman türlerini kullanarak esneklik yaratabilmektedir..