bw-logo

Kazakistan Nakliye

Lokasyonlarımız

Kazakistan Nakliye

Kazakistan nakliye şirketi Doğuyar Transport ile yükleriniz Türkiye’den güven içinde varış noktasına teslim edilir. Riski minimize eden, şoförleri kurallar çerçevesinde hizmet eden Kazakistan nakliyecisi Doğuyar Transport düzenli servislerle yüklerinizi taşır. Türkiye – Kazakistan arası sefer yapan araçlarımız yükleme noktasından varış yerine kadar operasyon bölümümüz tarafından takip edilir. Yol durumu ve araç hakkındaki son gelişmeler tarafınıza e-mail yoluyla düzenli olarak iletilir. Bu hizmetlerin tümü bir nakliye sürecinde işlenir.

Kazakistan Nakliye’de Güven Veriyoruz

Firmalar arasında en çok aranan konular arasında güven konusuna yer verilir. Çünkü yükünüzü taşıyacak firmanın nasıl bir firma olması gerektiği hakkında kafanızda çeşitli kriterler oluşmuştur. Bunlar arasında en önemlisi ise sağlam teslimattır. Doğuyar Transport eğitimli eleman ve şoförleriyle yüklerinizi CMR sigortası (Özmal) güvencesiyle taşır. İlkeli duruşumuzu kurulduğumuz günden bu yana bozmadan güven ilkesine dayalı şekilde devam ettirmekteyiz. Kazakistan nakliye‘de güven içerisinde yüklerinizi yükleme noktasından varış noktasına kadar süreç kontrollü teslim ediyoruz.

Kazakistan Başlıca Şehirleri

Akkol Alatau Almatı Aqtas Aqtau Aktobe (Aktyubinsk) Aralsk Arkalyk Astana (başkent) Atyrau Ayaguz Balkash Beyneu Baykonur Chapayev Chemolgan Chu Çimkent Dzhezkazgan (Zhezkazgan) Ekibastuz Emba Fort Shevchenko Karaganda Khorogos Kizilyar Koksetau Kostanai Oktyabr'sk Uralsk Öskemen (Ust-Kameogorsk) Pavlodar Petropavl (Petropavlovsk) Qazaly Kızılorda) Ridder (Leninogorsk) Rudniy Saryshagan Satpaev Semey (Semipalatinsk) Taldykorgan Taraz (Aulie-Ata) Temirtau Tyuratam Turkestan (Yasi) Wasij Zaysan Zhana-Ozen Zharkent Zyryan

  • Standart araç : Tenteli standart araçlarımız 2.50 x 13.60 x 2.70 ölçülerinde
  • Mega :Hacim gerektiren yükleriniz 2.50 x 13.60 x 3.15 (En x Boy x Yükseklik) ölçülerinde hacmi 105 m3'e kadar yükselebilen araçlara sahibiz.
  • SalkasaDorse : Gabari Dışı nakliyede kullanılmak üzere Açık dorselerimiz bulunmaktadır.
  • Lowbed : Ağır Taşımalarda kullanılmak üzere 3, 4, 6 ve 8 dingilli Lowbedlere sahibiz.
  • Frigo araç : Soğutucu özelliği taşıyan araçlarımızla hizmet vermekteyiz.
  • Expres Kamyon :2.50 x 7.60 x 2.80 ölçülerinde 50 M3 hacimle 12 ton kapasite ile expres servis imkanı sunuyoruz.